Stal se z herce podpantoflák?

Hercem se prý nikdy stát nechtěl. Nicméně rodina SAŠI RAŠILOVA (46) ho před kameru prý přece jen dotlačila. On přitom dával větší přednost sportu. Nechá sebou snadno manipulovat i dnes?

Dodnes se prý občas před kamerou doslova trápí. Herec Saša Rašilov (46) si prý své herecké povolání nevybral sám. Natlačila ho do tohoto povolání údajně rodina a on se vlastně nebránil. Prý si myslel, že časem si na to všechno zvykne, ale dodnes prý pochybuje o tom, jestli se rozhodl dobře.

Také vás může zajímat ...

Pro jeho rodinu bylo prý tehdy primární to, aby byl Saša finančně zajištěný, a prý věděli, že herci si přijdou na slušné peníze, pokud se uchytí. A jelikož Rašilov účinkuje v seriálu Modrý kód, je jasné, že si nejspíš přijde na slušný balík.

Nicméně ani tak prý ve své práci není tak šťastný, jak si představoval. Kdyby prý mohl vrátit čas, víc by si stál za svým a nenechal by tak velké životní rozhodnutí v rukou někoho jiného.

PATŘÍ TO K JEHO POVAZE

Nicméně se proslýchá, že Saša byl vždy takový ovlivnitelný.Málokdy si prý zvládl prosadit svou a většinou proto prý dával na rady rodiny a také kamarádů. Když mu prý někdo něco nařídil, udělal to, ať už šlo o cokoli. Raději prý poslouchal, než aby se musel hádat a hájit svůj názor.

A tak to prý má i dnes. Raději si nechá od rodiny rozkazovat, než aby se ozval. Saša prý žije v jednom domě se svou ženou Lídou Němečkovou (33), se kterou vychovává dvouletou Marušku. Ve stejném domě bydlí i Sašův bratr Václav (43), který tam má také svou rodinu. Pod jednou střechou jich tím pádem bydlí více než dost, a tak musí nejspíš Rašilov ustupovat celkem často.

To se však prý nelíbí jeho ženě, která by chtěla, aby měl v domě prý alespoň nějaké chlapské slovo.

HÁDKY A STRES NA DENNÍM POŘÁDKU

Lídě se údajně nelíbí, že je její manžel tak lehce ovladatelný.Stačí, aby na něj někdo začal argumentovat, a on se prý sesype jako domeček s karet. Lída si toho všímá především ve chvílích, kdy se něco nelíbí jeho bratru Václavovi. Saša je totiž většinou ten, kdo ustoupí, i když neoprávněně.

Sám Rašilov tvrdí, že někdy jim to doma klape a někdy ne a že tak to v rodinách zkrátka chodí. On je prý většinu času v práci, a když je doma, nechce zbytečně vyhledávat konflikty. Nicméně tímto stylem si proti sobě poštvává svou manželku a situace je asi neudržitelná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...