Stal se z něj zahradník

Koronavir připravil herce ze seriálu Slunečná Karla Zimu (48) o prakticky veškerou práci. V divadle měl skoro denně představení.

Také vás může zajímat ...

Ušlý zisk tak nebude zrovna malý. Ačkoli se ale do finanční nouze nedostal, rozhodl se, že nebude jen sedět doma a truchlit. „Byl jsem na brigádě u přítele mé
bývalé ženy, který má zahradnickou firmu,“ pochlubil se Zima. Alespoň se mu tak podařilo vydělat nějaké peníze a pouze nebrat z úspor, které by se postupem času začaly tenčit.

Vyzkoušel si, jaké to je pracovat v zahradnictví

I když se ale dokázal rychle přizpůsobit situaci, určitě už je nadšený z toho, že se natáčení Slunečné opět rozjelo na plné obrátky a zase na jeho účet začnou létat královské sumy. Vždyť Slunečná stále patří mezi nejoblíbenější seriály.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...