Stal se z Romana Skamene zemědělec?

Herectví už mu nevynáší?

S pracemi hodlá začít v září a předpokládá, že v listopadu nebo prosinci bude mít hotovo.

Časy, kdy šel ROMAN SKAMENE (61) z role do role, jsou dávno pryč a nové herecké příležitosti se mu také moc nehrnou. Herec malého vzrůstu si tak musel najít nový způsob obživy, a proto se dal na pěstování ovoce a zeleniny.

Zdokonaluje se

Skamene si sice zatím svými výpěstky nevydělává žádné peníze, co ale není, může brzy být. Zatím tak na své zahradě na chalupě ve Stradonicích trénuje, jestli by se tím opravdu mohl živit.
A podle jeho slov by to asi šlo.

Sklízí, co si zasel

Také vás může zajímat ...

„Skromně přiznávám, v zemědělské činnosti, za pomoci rodinných příslušníků, sklízím docela úspěchy. Skvěle se daří mému rybízu, chutné jsou i meruňky a cukety se mi pozvolna rozrůstají do obřích rozměrů,“ chlubí se Roman a doplňuje, že pokud má člověk blízko k přírodě, ona se mu vždy odvděčí plnou náručí zdravých dobrot. Kromě zahradničení by se herec dokázal skvěle uplatnit i ve stavebnictví.

Tím, že se hodlá pustit vlastníma rukama do rozsáhlé rekonstrukce chalupy, bude mít skvělou průpravu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...