Stal se zázrak: Po čtyřech měsících procitl z kómatu

A je to tady. Představitel věčně nespokojeného Lea Kohna z oblíbených komedií Kameňák, herec a zpěvák Jiří Laufer (80), je částečně při vědomí. To ale neznamená, že už se hýbe a komunikuje.

Nic takového se ještě neděje. Na kardiologii leží už 140 dní a z toho byl většinu času v bezvědomí. „Táta je velký bojovník a obrovský milovník života. Život miloval tak moc, že pevně věřím, že se z toho dostane a už brzy přijde den, kdy budu mít zase oba rodiče doma,“ přeje si vroucně umělcova dcera Ester (50).

Také vás může zajímat ...

Ta nyní neustále pendluje mezi nemocnicí, kde leží její otec, a rehabilitačním ústavem, kde pro změnu leží nemocná matka. Kostýmní výtvarnice Irena Greifová (81), Laufrova manželka, se totiž stále ještě léčí z následků toxického šoku, kvůli němuž se musela učit znovu chodit.

Aby toho nebylo málo, nedávno upadla a zlomila si nohu v krčku. Svého milovaného muže prý neviděla už čtyři měsíce. Snad budou oba dva zase brzy v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...