Stala se Ivana Jirešová obětí domácího násilí?

Rány na duši se špatně dokazují, říká

Ivana Jirešová.

Herečka IVANA JIREŠOVÁ (38) podpořila kampaň cvičitelky HANKY KYNYCHOVÉ (47) Pohyb pomáhá, zaměřenou na domácí násilí. Hvězda Ordinace se do kampaně nezapojila jen tak náhodou. S domácím násilím má své zkušenosti.

Coby zachránkyně prý musí být často ve střehu kvůli své kamarádce, na níž se její partner prý vždy vyřádí. Sama se obětí fyzického násilí naštěstí nestala. Nepřímo ale prozradila, že s psychickým násilím osobní zkušenosti má.

Také vás může zajímat ...

„Rány na těle se dokazují snadno. Rány na duši nikoli,“ říká smutnou pravdu a doplňuje, že soustavné ponižování není na rozdíl od bití vidět. „Žena by musela jít k psychologovi a nejlépe tam dotáhnout i toho chlapa,“ popisuje jednu z mála variant, jak se bránit.

Je přesvědčená, že žena musí umět najít sílu odejít. Jirešová neupřesnila, zda z ní mluví vlastní zkušenost, vzpomínky na policejní eskortaci dcery, když se o ni přetahovala s jejím otcem ONDŘEJEM HÖPPNEREM (50), však vypovídají o mnohém.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...