Stala se Ivana Jirešová obětí domácího násilí?

Rány na duši se špatně dokazují, říká

Ivana Jirešová.

Herečka IVANA JIREŠOVÁ (38) podpořila kampaň cvičitelky HANKY KYNYCHOVÉ (47) Pohyb pomáhá, zaměřenou na domácí násilí. Hvězda Ordinace se do kampaně nezapojila jen tak náhodou. S domácím násilím má své zkušenosti.

Coby zachránkyně prý musí být často ve střehu kvůli své kamarádce, na níž se její partner prý vždy vyřádí. Sama se obětí fyzického násilí naštěstí nestala. Nepřímo ale prozradila, že s psychickým násilím osobní zkušenosti má.

„Rány na těle se dokazují snadno. Rány na duši nikoli,“ říká smutnou pravdu a doplňuje, že soustavné ponižování není na rozdíl od bití vidět. „Žena by musela jít k psychologovi a nejlépe tam dotáhnout i toho chlapa,“ popisuje jednu z mála variant, jak se bránit.

Je přesvědčená, že žena musí umět najít sílu odejít. Jirešová neupřesnila, zda z ní mluví vlastní zkušenost, vzpomínky na policejní eskortaci dcery, když se o ni přetahovala s jejím otcem ONDŘEJEM HÖPPNEREM (50), však vypovídají o mnohém.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...