Stala se obětí drsných výhružek

Nová posila Slunečné Denisa Nesvačilová (29) se ještě ani v seriálu nestihla objevit a už jí chodí výhružné zprávy. A dokonce tak drsné, že jí policie nabídla ochranu.

Fanouškům se nelíbí, že by měla seriálu ohrožovat vztah Evy Burešové (27) a Marka Lambory (25). Vše už musela řešit i s právníky, jelikož jí začaly chodit i výhrůžky smrtí. „Že ví, kde bydlí moje máma, že mě pobodají v ateliéru, že mě přijedou znásilnit, že zabijou mámu i mě.

Také vás může zajímat ...
Natáčení Slunečné pro ni nebude žádný med.

Bylo to šílený,“ prozradila Denisa. Žalobu se ale zatím herečka podat nerozhodla, ačkoli ji pomalu zvažuje. „Jestli v jednu ráno na mě bude někdo opět pořvávat před domem, už to být nenechám,“ říká Nesvačilová, která doufá, že se nakonec situace uklidní.

Je ale evidentní, že někteří televizní diváci nejsou schopni odlišit realitu od skutečného života a nechávají se seriálem až příliš unést.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...