Stala se terčem kritiky!

O tom, že je Tatiana Vilhelmová (38) velmi talentovanou herečkou a jak nyní ukazuje show Tvoje tvář má známý hlas, také skvělou zpěvačkou, nemůže být snad pochyb. Ovšem ne každý má takový názor. Je přirozené, že se mezi diváky a fanoušky najdou tací, kteří nešetří slovy kritiky na adresu drobné herečky.

S tím už se Vilhelmová za ty roky, co se pohybuje v českém showbyznysu, údajně smířila. Ovšem, když se jí ostrých slov dostane od těch nejbližších, je to bez nadsázky rána pod pás. Zejména jedná-li se o osobu nejbližší – vlastní maminku.

Pěkně ostrá ženská

Maminky mají někdy pocit, že přestože jsou jejich děti už dospělé, musí je neustále chránit před vším, co by je mohlo nějak ohrozit či poškodit. A Karla Winklerová (62), maminka Táni Vilhelmové není pochopitelně výjimkou.

Také vás může zajímat ...

Jen občas prý volí slova, která je ostrá jako břitva a když ji člověk nezná, může mít dojem, že je na svou dceru příliš tvrdá. „Moje máma je v tomhle drsoň,“ netají se herečka tím, že maminka zkrátka říká, co si myslí.

„Když jsem jí volala, že budu ve Tváři, tak mi řekla: Bože, tam ale chodí lidi, co umějí zpívat! Já jen pípla: Oni říkali, že prej umím zpívat,“ vzpomíná herečka na okamžik, kdy jí máma naznačila, že si na sebe upletla pořádný bič.

Není snad jejím talentem stále dostatečně přesvědčená?

Dělá jí jen ostudu?

„No tak jo, nebude to první ostuda ani poslední, jednu navíc ještě uneseš!“ usadila svou dceru Winklerová. Tatiana se nijak netají tím, že po slovech své mámy byla chvíli jako opařená a začala prý pochybovat, zda si soutěží nezavařila.

Podle diváků je ale zřejmé, že udělala dobře, když na nabídku do Tváře kývla. Ačkoli o sobě začala na chvíli pochybovat, přiznává, že nebýt mámina věčného popichování dost možná by dnes nebyla tam, kde je.

Mnohdy jízlivé poznámky a drsná slova z úst milované maminky jí totiž ženou stále kupředu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...