Stala se terčem nepříjemných útoků

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (26) má sice spoustu příznivců, kteří se nemohou nabažit její krásy, ovšem najdou se i tací, kteří na ní mají potřebu hledat chyby.

„Jste moc hezká, ale jen když se nesmějete,“ napsala jí jedna z internetových uživatelek, což pochopitelně Evu nepotěšilo. A kritiku nenechala bez odezvy. „A vy vypadáte poměrně inteligentně, než začnete psát hovadiny na cizí profily,“ zareagovala.

Také vás může zajímat ...

Přiznala ale, že se stává pravidelně, že má někdo potřebu řešit její úsměv. Dokonce prý i často několik lidí pod její snímky na sociálních sítích napíše, aby se už nikdy neusmívala.

I když to pro ni musí být nepříjemné číst, rozhodně se nechystá přestat rozdávat úsměvy. „Já se smát budu stále, a ještě více! Smích totiž léčí,“ dodává

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...