Stala se terčem posměchu

KVIFF 2018 - Moet Party

Ačkoliv patří Andrea Verešová (38) k nejúspěšnějším slovenským modelkám, čas od času se setká i s nepříjemnou kritikou. Na nedávné módní přehlídce v Bratislavě si ji údajně mnoho přítomných žen dobíralo kvůli tomu, že působí až příliš suverénně a tváří se, jako kdyby ji vše kolem patřilo.

Také vás může zajímat ...

„Hele, jak tam před těmi fotografy pózuje, kam se hrabe Kate Moss,“ ozývalo se prý z publika. Těžko říct, proč právě v jejím rodném Slovensku přišla taková kritika. Může v tom být samozřejmě závist, a nebo to opravdu Andrea se svou sebeprezentací tentokrát trochu přehnala.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...