Stala se už podruhé matkou

Konečně to má za sebou! Moderátorka Gabriela Lašková (30) přivedla před pár dny na svět svého druhého potomka, syna Vincenta.

Na jeho příchod na svět se s manželem Filipem (31)moc těšili. Syn i krásná moderátorka jsou v pořádku a užívají si první společné chvilky.

Také vás může zajímat ...

Jak dlouho ale plánuje Gábina zůstat na mateřské dovolené? Křeslo v televizi nemá jisté nikdo a už po porodu prvního syna Benedikta (2) měla strach, jestli ji náhodou někdo nenahradí.

Teď mají být její pocity velmi podobné. Zůstane kvůli tomu s novorozeným synem doma kratší dobu, než si plánovala? Je to dost možné.

Nebyla by první ani poslední moderátorkou, která by to takhle udělala. Sice patří mezi oblíbené zprávařské tváře, jenom to jí ale zjevně místo neudrží.

Necháme se překvapit, jak se rozhodne. Třeba se nakonec stane zázrak a televize jí ve všem vyjde vstříc. Určitě by si to zasloužila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...