Stála za rozpadem vztahu Vilmy Cibulkové a Miroslava Etzlera nevěra nebo drogové problémy dcery?

Kvůli Vilmě opustil svoji předchozí partnerku, ale po letech to samé provedl i jí!

Vztahu hereckých kolegů Vilmy Cibulkové (54) a Miroslava Etzlera (53) nejprve nedávali lidé moc velkou budoucnost. Manželství jim ale vydrželo na jejich poměry dost dlouho!

Ženy ve znamení Berana prý bývají ve vztazích ohnivé a temperamentní. Pokud by někdo hledal důkaz tak v herečce Vilmě Cibulkové ho určitě najde. Už během středoškolského studia se sblížila s jedním profesorem a ten pak musel kvůli ní školu opustit. Místo pedagogického povolání pak skončil někde v zemědělství.

Také vás může zajímat ...

Kvůli smrti partnera skončila v Bohnicích!

Milostným skandálům se Vilma nevyhnula hned poté, co přišla studovat herectví do Prahy. Nejprve si začala s režisérem Petrem Kracíkem (59). Ten byl ženatý. Vilma s ním čekala dítě, ale musela se tehdy mateřství vzdát. Dost jí to vzalo. I když se Petr rozvedl, mladá herečka už si našla jiného ženatého muže, herce Karla Heřmánka.

Jejich vztah trval tři roky, potom ho ale přebilo velké a osudové citové drama. Vilma se totiž zamilovala do výrazně staršího herce a režiséra Miroslava Macháčka (+68). V té době už Vilma bojovala se stejnou závislostí, s jakou měl problémy i její druhý manžel Miroslav Etzler. Než se ale jejich cesty spojily, prošla si herečka citovým peklem. Režisér Macháček byl totiž vážně nemocný.

Ona od něho utekla v době, kdy by mu její přítomnost bývala hodně pomohla. Vilma, která tehdy v životě hodně tápala, udělala unáhlený krok a vzala si právníka Zbyška Rychtaříka (58). Měla s ním dceru. Pokud si ale myslela, že manželství jí přinese klid, spletla se. Zbyšek se zapletl do dluhů a rozvod byl jediným řešením.

Na smrt Miroslava Macháčka reagovala Vilma tak, že skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích – a to na oddělení sebevrahů!

Dobře si rozuměli jak v soukromí, tak i před kamerou.

Rozchod se Zuzanou hodně bolel

Také Miroslav Etzler byl životním a citovým „průšvihářem“. Než si vzal za ženu herečku Zuzanu Bydžovskou (56), měl za sebou už jedno manželství a drsný boj s alkoholismem. Oba herci se znali už z divadla, ale zajiskřilo to mezi nimi až později. Začali spolu žít a narodil se jim syn. Vypadalo to na spokojený vztah, jenže pak Miroslav poznal Vilmu. Začal Zuzanu tajně podvádět.

Rozchod byl pak dost bolestný a Miroslav musel s bývalou partnerkou bojovat o společného syna. Musel to řešit soud. Ten sice stanovil pravidla, ale nemohl přinutit chlapce, aby odchod svého otce později nebral jako zradu. Po letech herec o svých vztazích a problémech novinářům upřímně řekl: „Byl jsem dvakrát na léčení a kvůli pití jsem málem přišel o všechno.

Ve svém životě lituji jednoho jediného, a to že jsem opustil své děti, že se mnou nevyrůstaly. Jinak mi není líto ničeho, co jsem udělal, i když vím, že někdy to nebyly hezké věci.

“ Pro Zuzanu bylo všechno tím horší, že jí si Miroslav nevzal, zatímco s Vilmou do manželství vstoupil.

Přítel po rozvodu už je minulostí.

Nevlastní dcera ho pomlouvala

Miroslav a Vilma se poprvé setkali při natáčení filmu Čas sluhů. „Řekli jsme si ahoj a to bylo všechno. Až jednou nastal zlom a my se do sebe zamilovali,“ uvedl herec. Vztah dvou bouřliváků nevypadal moc s výhledem na budoucnost moc nadějně, proto jejich tajná svatba v roce 2003 všechny překvapila. Oba prohlašovali, že jsou hodně zamilovaní a opravdu šťastní.

Jezdili spolu na výlety, šplhali po skalách. Dařilo se jim i pracovně: Miroslav se stal hvězdou seriálů Pojišťovna štěstí nebo Cesty domů. Jeden velký problém ale měli. Vilma měla dceru Šimonu (23) z předchozího manželství a u té se projevily zřejmě dědičné sklony k závislostem. Zvolila si ale horší cestu, pervitin. Šimona navíc Miroslava neměla ráda a pomlouvala ho.

Prohlašovala dokonce, že jí zbil. Při zpětném pohledu to vypadá, že právě problémy s dcerou stály za postupným rozpadem šťastně vypadajícího vztahu. Přiznala to ostatně i sama Vilma, když v jednom rozhovoru prohlásila, že Miroslav k něčemu takovému přišel jako slepý k houslím. „Přestože Šimonka nebyla jeho biologické dítě, zachoval se, jako by byl její vlastní otec.

Zápasil s tím stejně jako já, velmi obdivuhodně. Vedlo to ale samozřejmě k tomu, že se naše cesty oddělily.

Devadesát procent manželských párů se v téhle situaci rozvede.“

Zakotví už herec natrvalo

Jeho nevěra asi nebyla tou první!

Zuzana Bydžovská mohla cítit jisté zadostiučinění, když Miroslav nakonec udělal Vilmě totéž, co kdysi jí. Našel si jinou, mladší partnerku, rovněž herečku – Slovenku Radku Pavlovčinovou (29). Ta nejprve popírala, že by mezi ní a Miroslavem cokoliv bylo. „Jednou jsme spolu byli na večeři kvůli pracovní spolupráci.,“ vysvětlovala. „Někdo nás tam pravděpodobně viděl a udal novinám.

Bylo to spíš vtipné, myslet si, že spolu něco máme, vzhledem k našemu rozdílnému věku.“ Jenže takhle nevinné to opravdu nebylo. Existují dvě verze, jak k odhalení nevěry došlo: podle jedné prý Miroslava „práskla“ právě jeho nevlastní, drogově závislá dcera.

Podle druhé měla na zveřejnění zájem televize, protože to připoutalo ještě větší pozornost diváků k seriálu, kde Miroslav i Radka hráli. Každopádně tohle už Vilma neustála. Po jedné obzvlášť hlasité večerní hádce, kterou slyšeli lidé až na ulici, svého manžela vyhodila z bytu. Teprve po rozvodu v roce 2013 ale vyšlo najevo, že ani Vilma nebyla během manželství zrovna svatá.

Údajně měla mít vztah s technikem z Národního divadla a Miroslav jí pak dlouhou dobu měl pod dozorem a dokonce pro ní po každém představení raději jezdil.

Čas už rány zahojil

S odstupem času se oba bývalí manželé se vším smířili a zůstali přáteli. Vilma prohlásila, že rozchod ji už nebolí, protože si za jedenáct společných let dali navzájem všechno, co mohli. „Naše cesty se rozešly v docela přátelském duchu, a život jde dál, jen už nejsme vedle sebe, to je všechno,“ řekla. Útěchou jí může být i to, že dcera se nakonec ze své závislosti vlastní silou dostala.

A Vilma stále dobře vypadá, takže v té bouřlivé knize vztahů jistě přijde ještě další kapitola.

S ní se otcem stát nechtěl, ale mladší partnerce dítě dopřál!

Vztah Miroslava Etzlera s Radkou dlouho nevydržel. Mladá herečka se pak dokonce o svém starším kolegovi nevyjadřovala moc lichotivě, co se týkalo jeho mileneckých schopností. Miroslav ale nakonec sám nezůstal. Našel si další partnerku, podnikatelku Helenu Bartalošovou (36). Poznal jí úplnou náhodou, prostě vedle něho jednou upadla na ulici. Mělo to bouřlivé pokračování.

Dokonce tak bouřlivé, že ke třem dětem z předchozích manželství mu v jeho zralém věku brzy přibude čtvrtý potomek!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...