Stála za rozvodem Clinta Eastwooda osudová chyba moderátorky?

Řekl, že právě na ni celou dobu čekal. Stejně se nakonec rozešli.

Hvězdou světového formátu se stal Clint Eastwood (85) už před půl stoletím. Za tu dobu měl spoustu vztahů a aférek. Manželství s Dinou Ruiz (50), do kterého vstoupil v roce 1996, bylo ale teprve jeho druhé.

Nestárnoucí hollywoodské legendě, herci Clintu Eastwoodovi, bylo letos už 85 let. Ani filmová kariéra představitele tvrdých mužů a oscarového režiséra, ani jeho milostný život ovšem zdaleka ještě nekončí. Zatím se stihl dvakrát oženit, ale měl i spoustu nemanželských dětí. Celkové skóre: sedm potomků s pěti ženami!

Hrál hlavně tvrdé chlapy!
Hrál hlavně tvrdé chlapy!

K některým dětem se nehlásil

První manželství vydrželo slavnému herci celých 31 let. Ženil se v roce 1953, v době, kdy ještě vůbec nebyl známý. Měl tehdy dva potomky, syna a dceru. Vlastně tři. O nemanželské dceři ale nic netušil. Ta přišla na svět ještě dřív než jeho syn a Clint Eastwood se o ní dozvěděl až v 90. letech, kdy už byla dospělá. K dalším dvěma dětem se drsný chlapík oficiálně přihlásil až v roce 2002, na svět přitom přišly o více než deset let předtím. Měl je s jednou letuškou. V roce 1990 začal Clintův pětiletý vztah s herečkou Frances Fisher (64), s ní měl rovněž dceru. Jestli s námi dobře počítáte, tak už jsme u šestého dítěte. To sedmé přišlo na svět během druhého manželství. Dina Ruiz byla televizní moderátorka, která se s hercem poprvé setkala pracovně, když s ním dělala interview. V průběhu dalších dvou let se občas setkali na různých dobročinných akcích. Ačkoliv byl Clint o 35 let starší, pořád měl v sobě šarm a přitažlivost.

S Frances Fisher měl dcerku.
S Frances Fisher měl dcerku.

Zásnubní prsten s diamanty a rubíny

Jednoho dne, na další charitativní akci, přišel pořadatel a zeptal se Diny, jestli může obsadit prázdné místo vedle ní. Nebyla z toho nijak nadšená, ale to ji rázem přešlo, když zjistila, že vedle ní bude sedět právě Clint Eastwood. Usedl a podle jejího vyprávění se po chvíli chytili za ruce. Vydrželi tak skoro celý večer. Clint pak požádal Dinu o telefonní číslo. Následovalo první rande a zanedlouho i svatba. Dina nejprve dostala od hollywoodské hvězdy zásnubní prsten, ozdobený diamanty a rubíny. Svatba se konala poslední březnový den roku 1996. Hudbu si dvojice zvolila stylovou: byla to skladba z Clintova romantického filmu Madisonské mosty. Dinu předal před oltářem slavnému herci její otec. Dospělý Clintův syn byl jedním ze svědků. Líbánky pak strávili novomanželé na havajském ostrově Maui. Slovo novomanželé ale není asi moc vhodné, vždyť Eastwoodovi bylo už 66 let a jeho ženě 31!

Úspěšní muži mívají partnerky o generaci mladší.
Úspěšní muži mívají partnerky o generaci mladší.

Nakonec přišly i hromy a blesky

Zamilovanému páru se narodila dcera. V rozhovorech na sebe oba dva pěli samou chválu. „Lidé by byli překvapení, jak je Clint jemný a romantický,“ prohlašovala Dina a popisovala, jak se herecký veterán mazlí s domácími zvířaty nebo ohleduplně vyndavá včelu, která spadla do bazénu. Ani Clint nezůstával pozadu. „Je jen jediný způsob, jak prožít šťastné manželství, a jakmile jsem to pochopil, znovu jsem se oženil,“ řekl. „Jsem hrdý, že právě Dina se stala mojí ženou. Myslím, že jsem čekal jen na ni. “ Jindy ale konstatoval: „Manželství, to je nebe, ale nebe, to jsou i hromy a blesky.“ Dlouho to vypadalo, že se taková nepřízeň počasí jeho druhému manželství vyhýbá. Podle některých zdrojů nesoulad vypukl poté, co Dina jako televizní hvězda přivedla do jedné show Clintovu dceru z předchozího vztahu. Herec zuřil, protože své soukromí si vždy chránil. Rozvod na sebe nenechal dlouho čekat. Lidé z odlehlé vesničky, kde dvojice s dcerou žila, vždy oceňovali, jak klidný a krásný pár Dina s Clintem jsou – i přes věkový rozdíl. To už je ale dnes minulostí.

Opět má výrazně mladší!

Rozvod znamenal také dělení pohádkového majetku v hodnotě asi 375 milionů dolarů. Soud se ale obešel bez skandálů a útoků. Dina dostala do péče dceru. Pikantní je, že krátce po rozvodu začal chodit s fotografkou, která byla o celých 41 let mladší než on – a protože svět je malý, Dina měla vztah s bývalým manželem dotyčné fotografky! Clint ale nakonec skončil v náručí jiné ženy, mladší „jenom“ o 33 let. Tenhle tvrdý chlápek je zkrátka nezničitelný i v oblasti lásky!

Hrál hlavně tvrdé chlapy!
Hrál hlavně tvrdé chlapy!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...