Stále bojuje se svými obavami

Osudem těžce zkoušená zpěvačka Hana Zagorová (72) přišla s dalším ze svých přiznání. Nepřímo naznačila, že se bojí o svůj vlastní život. Na jednu stranu se není čemu divit, vždyť už dlouhá léta trpí nevyléčitelnou krevní nemocí, ale nepřehání to trochu? „Bojím se období zalitých sluncem.

Také vás může zajímat ...

To už se většinou ve skříni krčí kostlivec, který čeká na svou příležitost,“ vysvětlila Zagorová s tím, že má i další obavy, které se neustále točí kolem jejího zdraví nebo strachu z okolních lidí. Děje se snad mezi nimi s operním pěvcem Štěfanem Margitou (62) něco? Přeci jen jsou považováni za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama