Stále dost riskuje

Pohybovat se na vozíku je pro něj čím dál složitější. Michal Jančařík (44) se se svým vozíkem už sice naplno sžil, protože mu bohužel nic jiného nezbývá. Vypadá to, že z vozíku už bohužel nikdy nevstane. Proto se snaží přijít na jiné myšlenky tím, že často jezdí na venkov a projíždí se na vozíku po lesích a lukách.

Bohužel to ale není vždycky tak idylické, jak to zní. Problém je v tom, že když jezdí po štěrku, polních a lesních cestách, vozík se stává prakticky neovladatelným, a tak z něj mnohdy spadne. Jenže zpátky už se na něj nedostane.

Také vás může zajímat ...

Často ze svého vozíku padá

A tak musí pokaždé čekat, až někdo půjde okolo a do vozíku mu pomůže. Údajně ale kolikrát musí čekat i desítky minut. Proto se snaží nejezdit nikam daleko do lesů, protože by se mohlo stát, že ho tam nikdo nenajde celé dny.

Jančařík je z toho naprosto zoufalý. Připadá si, že je všem na obtíž a nejradši by se znovu naučil chodit. Na to už je prý ale podle lékařů pozdě. Nezbývá mu proto nic jiného než na sebe dávat pozor a nepadat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...