Stále ho provází smůla

Sužují ho zdravotní problémy, kvůli kterým skončil v nemocnici. Herec Jiří Bartoška (73) natáčel romantickou komedii Přání Ježíškovi, kde měl ztvárnit jednu z hlavních rolí.

Začaly ho ale trápit bolesti břicha a nakonec musel v nemocnici v Brně podstoupit operaci slepého střeva. Zákrok naštěstí dopadl dobře, ale s připravovaným filmem se musí nadobro rozloučit.

Také vás může zajímat ...

Tvůrci už nemohli dál čekat, až se zotaví, a tak ho nahradil Jaroslav Dušek (59). Bartoška z toho ale byl velmi zklamaný, moc dobře však ví, že zdraví je vždy na prvním místě.

Kvůli zánětu slepého střeva odjel z natáčení rovnou do nemocnice

Přesto si ale nelze nevšimnout, že se herci v posledních měsících vyloženě lepí smůla na paty. Nejdříve musel řešit problémy se svým filmovým festivalem, potom skončil v nemocnici a ve finále ještě přišel o lukrativní kšeft. Snad se ale smolné období brzy prolomí. Stres mu na zdraví jistě nepřidal

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama