Stále jen mlží o blížící se svatbě

Bude to jeden z největších dnů v jeho životě. I tak ale o nadcházející svatbě Roman Vojtek (47) spíše mlží, a pokud už se odhodlá o ní mluvit, spíše žertuje, jakoby jí snad nepřikládal žádnou vážnost. Třeba uvedl, že pozvou tak 1400 až 1500 hostů, jen aby si to užili.

Že by ale většina z nich pak ani neměla možnost jim pogratulovat, to už patrně nedomyslel. Dost možná jim toho ale s Petrou Vraspírovou (32) ještě chybí hodně dořešit, a proto nemluví o veselce nijak konkrétně.

Také vás může zajímat ...

Hodně se totiž poslední dobou mluví o tom, že jsou to pořádní „šetřílkové” a snaží se, aby se jim pomocí různé propagace firem podařilo zajistit co nejvíce věcí nejlépe zadarmo. Jen jestli to není ale trochu necitlivé, když podobných dní člověk v životě moc nezažije.

Určitě by se každému líbilo, kdyby měl svatbu skoro zadarmo, ale pak by si ji zase nemohli uspořádat podle vlastních přání a vkusu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama