Stále miluje bývalého?

To se jejímu manželovi asi neposlouchá příliš snadno. Zpěvačka Marie Rottrová (77) je za svého současného muže Milana Říhu (62) vdaná již tři roky. Na první pohled se zdá, že jejich manželství netrpí žádnými výraznými problémy či neshodami, ale za zavřenými dveřmi je to prý úplně jinak.

Rottrová měla totiž v minulosti milenecký poměr se ženatým lídrem kapely Flamingo Richardem Kovalčíkem (†37). Ona byla rozvedená, on však rodinu kvůli ní údajně opustit nedokázal. I když jeho manželka údajně také věděla, že s Marií něco má, rozvod prý nepřipadal v úvahu, a to prý kvůli dětem.

Také vás může zajímat ...

On byl ten pravý

Na tom, jaké měla Marie vztahy v minulosti, by nejspíš až tak nezáleželo, kdyby to pro ni byla už dávno zapomenutá záležitost. Což ale údajně není. Rottrová si totiž prý dodnes myslí, že Richard byl jejím osudovým partnerem.

On byl prý její životní láska a s ním chtěla strávit zbytek svého života. Bohužel, jejich sny překazila jeho nemoc a následná smrt, což Marii v minulosti ostře zasáhlo. Na rozloučenou mu dokonce natočila písničku To mám tak ráda, která se stala hitem.

Nicméně, jak se po takových slovech nejspíš musí cítit její současný manžel Milan? On si je prý vědom toho, že pro Marii nejspíš není ten osudový muž. Zpěvačka ho prý má ráda, el na druhou stranu prý neustále básní o minulosti.

Naučil se s tím žít?

Milan prý Marii skutečně miluje, ale z její strany vždy pociťoval jakýsi blok. A teď už mu to prý všechno zapadá do sebe. Samozřejmě že by byl rád, kdyby mu Marie dávala svou lásku víc najevo a mluvila o něm jako o tom pravém, ale k tomu ji prý přece nemůže nutit.

To musí ona sama cítit, a pokud tomu tak není, je prý něco špatně. Dokáže se Milan naučit žít s tím, že je jeho žena možná stále zamilovaná do svého zesnulého milence? Zatím se to snaží zvládat, ale pokud by se prý objevila žena, která by ho bezmezně milovala, možná by jejímu kouzlu nakonec podlehl.Přece jen, nikdo nechce být na druhém místě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...