Stále ze sebe dělá chudinku

Vypadá to, že se moderátorka Gabriela Partyšová (40) stále nedokázala vyrovnat s děsivými vzpomínkami na manželství s podnikatelem Josefem Koktou (61). Opět si postěžovala na to, jak těžké pro ni bylo rozvodové období.

Také vás může zajímat ...

Nedokázala si prý ani představit život bez prášků na spaní a dva roky se z toho dostávala. Zdá se, že Gábina pořád potřebuje všem dokazovat, že byla jen nevinnou a milující manželkou a Kokta tím darebákem.

Nevěru a dluhy mu neodpustila dodnes a také mu zavrhla, aby vídal jejich syna Kristiána (11). Letos ji navíc postihl další rozvod s miliardářem Danielem Farnbauerem (41). Začne snad po čase také na něj vytahovat nějakou špínu? S takovýmto přístupek k mužům si asi jen tak nesplní svůj sen o dalším dítěti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...