Staly se z nich rivalky?

Bývaly na stejné lodi. Jen každá byla úplně jiná. A rozdíly se začaly prohlubovat.

Dříve se potkávaly pořád. Dnes JIŘINA BOHDALOVÁ (89) a JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (74) nenajdou společnou řeč, a dokonce se vzájemně vyhýbají.

Ač je dělí patnáctiletý věkový rozdíl, kdysi k sobě podle všeho měly blízko. Od devadesátých let se ovšem jejich cesty defi nitivně rozešly.

Také vás může zajímat ...

Proč? Říká se, že hvězda reklamy sesterského časopisu Můj čas na kafíčko Jaroslava Obermaierová (74) leží Jiřině Bohdalové (89) v žaludku kvůli tomu, že dostávala role, které chtěla ona sama.

To ale není všechno. Dokonce jí údajně Bohdalová záviděla fakt, že byla Obermaierová považována za krásku, které muži padali k nohám, zatímco Bohdalovou většina kolegů vždycky pokládala jen za kolegyni, se kterou je legrace.

Kvůli tomu také dostávala především role v komediích, v nichž by se možná jiné ženy necítily příliš komfortně. Měla především bavit, rozesmívat, a to se jí dařilo na jedničku. To Obermaierová měla zejména přitahovat pozornost a vzbuzovat v mužích touhu.

Boj o seriálovou roli

Každá měla to své a obě ze sebe za léta herecké činnosti dostaly jenom to nejlepší. V posledních letech je však Obermaierová údajně tou oblíbenější. Hlavně kvůli tomu, že hraje v nekonečném seriálu Ulice.

Bohdalová by také ráda dostala nějakou větší seriálovou roli, jenže problém je v tom, že by nejspíš nezvládla ten seriálový zápřah, v němž natáčejí herci každý den od rána do večera. A navíc by si určitě řekla o sumu, kterou si nikdo nemůže dovolit zaplatit.

Rozdíl není jen v penězích

Bohdalová si naposledy zahrála v seriálu v roce 2013, od té doby vzala jen pár menších filmových rolí. Sama říká, že už se za rolemi honit nechce. Našetřeno má, a tak nepotřebuje stále vydělávat.

Na druhou stranu ale nechce ani zahálet. Chce být vidět a rozdávat radost svým věrným fanouškům. Ovšem slevit ze svých nároků zřejmě odmítá. Navíc vidí,
jak i Jaroslavě, která je o patnáct let mladší, dává natáčení seriálu zabrat.

Kvůli vleklým zdravotním problémům je to pro ni nadmíru vyčerpávající. Na rozdíl od Bohdalové však tolik našetřeno nemá, a tak si nemůže dovolit teď odejít do důchodu a už nic nedělat.

Ke všemu když se stará o svého nemocného syna Jaroslava (39), s nímž sdílí společnou domácnost. I Obermaierová má tedy co závidět.

Štěstí v lásce ji obešlo

Celý život vydělávala podle všeho Bohdalová mnohem víc než ona, dnes se sice role obrátily, přesto Obermaierová nikdy nedosáhla na výdělky své kolegyně. V devadesátých letech se však mezi nimi zřejmě stalo ještě něco víc.

O co však jde, netuší ani jejich nejbližší kolegové. Přesto cítí dusno pokaždé, když se ty dvě sejdou v jedné místnosti. Možná za to mohl nějaký muž? Že by se obě zakoukaly do toho stejného?

I kdyby, dnes už je to stejně jedno. Obě jsou ve věku, kdy chtějí mít svůj klid. Navíc Bohdalová našla spřízněnou duši ve slovenském podnikateli Lubomíru Fockovi (65). To Obermaierová měla takovou smůlu na muže, že je už třicet let bez ofi ciálního partnera.

Některé překážky nelze překonat

Dříve však, jak se traduje, střídala chlapy jako ponožky. Proto není vyloučeno, že lezla do zelí i Bohdalové. Mezi herečkami jsou stále staré křivdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...