Stane se trojnásobným otcem

Sotva uběhl rok a herec, známý ze seriálu Modrý kód, Tomáš Měcháček (41) oznámil, že se znovu stane otcem. A jelikož má z předchozího vztahu syna Nikitu (15) a se současnou partnerkou dalšího syna Mikuláše (1), stane se zanedlouho již trojnásobným otcem.

Také vás může zajímat ...
Z předchozího vztahu má syna Nikitu

Kdy přesně ale jeho třetí potomek přijde na svět a jakého bude pohlaví zatím herec úzkostlivě tají. Jelikož se ale před rokem na jaře na sociálních sítích pochlubil s narozením syna Mikuláše, nejspíš tento způsob oznámení využije i v budoucnu. Po dvou synech by se dalo očekávat, že jsou tentokrát naděje upírány spíš k holčičce.

Jestli to ale vyjde či ne se teprve uvidí. Je dost možné, že k početí došlo během karantény, která celý národ na několik týdnů prakticky „uvěznila“ ve svých domovech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...