Stanislav Hložek je podpantoflák

Doma vládne manželka!

Stanislav Hložek.

Autor hitu Holky z naší školky STANISLAV HLOŽEK (61) podle všeho nepatří mezi dominantní muže, kteří by doma vládli pevnou rukou. Nejenže domácnost má celkově na starosti jeho manželka ALENA, ale dokonce zpěvákovi také mluví do toho, co si má vzít na sebe.

Když tedy vyráží nakupovat, svou životní partnerku má vždy s sebou o ona mu radí, jaké oblečení by si měl pořídit. „Pro mě je to takhle jednodušší,“ brání se s tím, že manželka má prostě lepší vkus a nakupování ji na rozdíl od něj baví.

Když jde navíc vybírat něco pro svého partnera, ten ji za to vždycky odmění. Jednu dobu to u nich doma vypadalo na rozvod, dvojice dokonce nějaký čas bydlela odděleně. Krize už je ale naštěstí zažehnána, a tak se manželé zase mohou ruku v ruce vydávat na společné nákupy.

Také vás může zajímat ...

A když už není zpěvák pravou hlavou rodiny doma, alespoň dodržuje nepsaná pravidla manželství na nákupech. Tedy partnerka vybírá a on hezky větrá peněženku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...