Stará láska nerezaví!

Moderátorka Kristina Kloubková (42), maminka dcery Jasmínky, se jen usmívá. Na první pohled je na ní vidět ta změna. Jak by taky ne, když prozradila tajemství! V jejím životě se totiž objevil nový muž! V březnu přiznala rozchod s choreografem a porotcem StarDance Václavem Kunešem (44).

Najednou zvážněla, zesmutněla a zhubla. Její vystoupení na obrazovce, to bylo jedno slzavé údolí. Ale to je všechno pryč. „Ano, v našem životě je momentálně nový muž. Je to krásné, ale nechci to zakřiknout,“ přiznala Kristina.

Také vás může zajímat ...

Prozradila také, že jde o člověka z branže, že sám má dvě děti a že spolu ještě nebydlí. Chystají v létě společnou dovolenou. Nového partnera jí dokonce odsouhlasila i dcera. Jasmínka by si prý přála sestřičku.

Tomu ale Kristýna nechává otevřený průběh, i když samozřejmě ví, že už není nejmladší. Zamilovanost jí ale sluší a my můžeme sledoval, jak jí září oči i na obrazovce. Kristina totiž prozradila, že tím novým mužem je opět – Václav Kuneš! Co to bylo za mezihru? Nechme se překvapit dalším vývojem vztahu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...