Stárnutí se nebojí

Dítě po čtyřicítce Dneska brnkačka... Přidá se k dalším celebritám, které se pro potomka rozhodly po uplynutí ideálního věku?

Přestože její práce moderátorky Televizních novin znamená, že Kristina Kloubková (44) musí být na obrazovce vždycky perfektně nalíčená, v soukromí to zase tolik neřeší.

Dokonce nemá problém ukázat fanouškům svoji tvář úplně bez make-upu. A přestože její obličej zdobí celá řada vrásek a nedokonalostí, sklidila za to Kloubková na svém profilu na sociální síti velkou pochvalu.

Také vás může zajímat ...
Ukázala svou pravou tvář a její příznivci to ocenili.

Zejména ženy oceňují její odvahu ukázat, jak vypadá opravdová žena po čtyřicítce, a neschovávat za dnes tolik oblíbené filtry, které dokážou změnit až skoro k nepoznání.

„Myslím si, že stárnout se dá s grácií. Krásná je podle mě každá žena, která se věnuje i sama sobě, má se ráda, je přirozená a zdobí ji vějířky vrásek od smíchu,“ říká k tomu oblíbená moderátorka a je vidět, že svoje slova myslí opravdu vážně a jde ostatním ženám příkladem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama