Starost o syny ji vyčerpává

Ve společnosti se příliš neukazuje, a nikdo se tomu ani nemůže divit. Herečka Andrea Růžičková (35) totiž doma pečuje o dva syny, Tobiáše (3) a Jáchyma, který je na světě teprve něco málo přes měsíc. Na nudu si tedy rozhodně nemůže stěžovat, ale určitě má taky někdy chuť vyrazit si jen tak do společnosti.

Teď navíc musí řešit otázky svého staršího synka, čehož se dlouho obávala. Nevěděla, jak bude Tobiáš na mladšího brášku reagovat. Bála se, aby se necítil odstrčený nebo méně důležitý, proto se Andrea oběma chlapcům snaží maximálně věnovat.

Také vás může zajímat ...

Jáchyma nosí většinu času v zavinovacím šátku, a starší syn se maminky zeptal, proč ho takto pořád nosí. Podle něj si na to totiž zvykne. „Ale jo, zvykne… Neboť na dobré se dobře zvyká,” odpověděla s klidem Andrea.

Možná v tom hrála roli žárlivost na bratříčka, se kterým se najednou dělí o pozornost. Hvězda Ordinace v růžové zahradě se už ale teď děsí toho, na co se bude ptát příště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...