Starosti o matku neberou konce

Prožívá další bolestivé období svého života. Herečka Tereza Brodská (50) před nedávnem utrpěla nehodu, při které si zranila nohu natolik, že ji naprosto vyřadila z běžného života. K úrazu se teď ovšem přidalo ještě něco mnohem horšího.

Brodská začíná mít strach o svoji maminku Janu Brejchovou (78), která je už pět let odkázána na péči lékařů a v současné době je hospitalizována v léčebně dlouhodobě nemocných v pražském Motole. Často nespolupracuje Brejchová je dle své dcery zlobivý pacient, což všem okolo ní komplikuje práci a její stav se může kvůli tomu rapidně zhoršit.

Také vás může zajímat ...

„Má svoje dny, kdy je takový trucovitý dítě. Ten stav je, dá se říct, neměnný. Naštěstí, nebo bohužel, nevím,“ posteskla si Brodská, která nemůže své matce nijak pomoci. Je otázkou, jestli Brejchové přiznala, že je na tom sama zle.

Pravděpodobně ji ale nechce ještě víc stresovat, tak raději mlčí. Společně vzpomínají Když už se Brejchová probudí, myslí jen na minulost. „Když je vzhůru, ráda vzpomíná na začátky své kariéry a hlavně na natáčení s panem Krejčíkem,“ prozradila Brodská.

Pravidelné návštěvy tak musí být pro zdrcenou herečku už tak velmi těžké a nyní může jen doufat, že se její maminka uklidní a nechá dělat lékaře jejich práci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...