Starostu vezla ze Slunečné sanitka

Takový šok rozhodně nečekal! Zkušenému seriálovému matadorovi Ondřeji Pavelkovi (65) šlo o život!

Bývalé hvězdě Ulice, a současnému představiteli starosty Franty Vacka v seriálu Slunečná museli filmaři volat sanitku, protože ho do jazyka píchla včela, a hrozilo mu udušení.

Také vás může zajímat ...

Jazyk mu pod vlivem alergické reakce nabobtnal do alarmujících rozměrů, takže byla přivolána záchranná služba a herec byl odvezen do nemocnice.

O své alergii na bodnutí hmyzem herec do této chvíle nic netušil

Jak se to mohlo stát, produkce nezveřejnila, ale vzhledem k tomu, že měl ten den už své scény natočené, je možné, že zrovna jedl v cateringu, když se mu včela přilepila na sousto.

V nemocnici mu byly okamžitě podány patřičné léky proti alergii. Večer byl propuštěn do domácího ošetřování a druhý den už zase hrál „na place“ Slunečné.

Přihodit se mu to někde na samotě, mohlo to skončit tragicky. Před lety takhle vezli Andreu Růžičkovou (36) z natáčení letní filmové komedie na Orlíku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...