Starožitný prsten má magickou moc

Starý rodinný prstýnek, který mi babička darovala k osmnáctinám probudil moje věštecké schopnosti. Ve snách jsem se vracela do minulých životů a dokázala jsem věštit i dalekou budoucnost.

Když jsem odmaturovala a slavila osmnácté narozeniny, dala mi babička starožitný prstýnek, který se v naší rodinně dědí už po mnoho let. Byl nádherný. Kroužek byl silný asi tři milimetry, směrem ke středu se zvětšoval a uprostřed byl překrásný světle růžový kamínek.

Moc se mi líbil a měla jsem z něj náramnou radost. Tehdy jsem ovšem ještě netušila, že je to nejen hezký šperk, ale i dobrý kamarád a věrný pomocník.

Všechno se mi dařilo

Od chvíle, kdy jsem si ho navlékla na prst, jsem se cítila lépe. Pociťovala jsem štěstí a radost, měla jsem spoustu energie. Dokonce jsem v sobě našla i dostatek odvahy k tomu, abych si podala přihlášku na vysokou školu.

Když jsem šla na přijímací zkoušky, prsten jsem samozřejmě měla. Úplně jsem cítila, jak mě hřeje na prstu. Bylo to k neuvěření, ale přijímačky jsem udělala. Dokonce jsem měla jedny z nejlepších výsledků. Děly se zkrátka neuvěřitelné věci.

Všechno, na co jsem sáhla, se mi dařilo. Někdo by možná řekl, že mám prostě jen šťastné období. Já jsem však byla přesvědčená o tom, že je to díky tomu prstenu. A události, které následovaly v příštích několika měsících a letech mě v tom akorát utvrdily.

Měl i léčivé schopnosti

Přišlo léto a s přáteli jsme se domluvili, že si pronajmeme na týden malou chatku na Šumavě. Chtěli jsme si vzít kola a jezdit na výlety. Asi dva týdny před plánovanou dovolenou jsem si vymkla kotník.

Byla jsem z toho nešťastná, protože jsem se na naši partu a výlety moc těšila. Pak jsem si, ani nevím jak, vzpomněla na prsten od babičky, který jsem měla uložený ve šperkovnici. Nasadila jsem si ho a přitom jsem stále dokola prosila, ať se mi kotník uzdraví.

A skutečně. Už druhý den mě bolel o hodně méně a za další tři dny jsem mohla bez potíží běhat.

Dodával mi sílu

Touto příhodou však magické schopnosti prstenu zdaleka nekončily. Pokaždé, když jsem prožívala nějaké špatné nebo smutné období v životě a prsten si nasadila, pocítila jsem neuvěřitelný příval pozitivní energie.

Celé moje tělo zaplavilo příjemné teplo. Lépe se mi také spalo a byla jsem skvěle odpočatá i tehdy, když jsem spala jen několika málo hodin. Jenže pak jsem začala mít ty zvláštní sny…

Vidím do budoucna

Pokaždé jsem se v nich vracela do dávné minulosti, která ale svým způsobem souvisela s mým současným životem. Najednou jsem více chápala své problémy, svůj úkol v životě, svou cestu, ale také jsem v nich nacházela návod, jak žít dál.

Jako bych začínala vidět do budoucnosti. Zpočátku jsem byla skrze sny schopná vyluštit pouze to, co se stane během následujících dvou maximálně tří dnů. Za roky jsem se ale tréninkem dopracovala až k tomu, že umím předpovědět, co se stane i měsíc dopředu.

Díky prstýnku od babičky jsem v sobě odhalila mimořádné schopnosti, kterými umím pomoci nejen sobě a své rodině, ale i přátelům a známým.

Marcela T. (38), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...