Starý svůdník si na blondýnku nepřišel

Honosí se díky blond účesu neoficiálním titulem česká Marilyn Monroe (†36) a je první herečkou, která promluvila o tom, jak ji chtěl principál divadla František Ringo Čech (77) podrobit proslulé „orální zkoušce“, když jí nabízel roli Vlasty v Dívčí válce.

Také vás může zajímat ...

Miluše Bittnerová (42) se prý ale při jeho hanbaté žádosti zatvářila vzdorovitě. „Zeptala jsem se, jestli si dělá srandu, že tohle na mě zkoušeli, když mi bylo dvacet. On se ale zasmál, že jsem bohatá nevěsta, protože mám talent a tu roli mám nastudovanou, takže po mně zas tak moc nevyžaduje,“ říká Miluše.

František Ringo Čech (77)

Zbývá počkat, až se na toto téma vyjádří další herečky, které Čechovým divadlem prošly, např. Sabina Laurinová (48), Bára Štěpánová (60) a další. Kdyby u nás existovalo známé hnutí #MeToo, tak by jeho příznivkyně Ringovi pořádně zatopily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama