Stašová umírá strachy! O koho se nejvíc bojí?

Trpí každým nadcházejícím dnem a nemůže s tím přitom sama vůbec nic dělat. Herečka Simona Stašová (63) dělá pro svého tatínka Břetislava Staše (89) první poslední. Dokonce si ho nedávno přestěhovala z daleké Ostravy k sobě do Prahy blízko svého bytu, aby ho mohla co možná nejčastěji navštěvovat a starat se o něj, kdyby něco narychlo potřeboval.

Také vás může zajímat ...

Jenomže tatínek trpí už několik let nevyléčitelnou Alzheimerovou chorobou, a tak bydlí nastálo ve specia- lizovaném centru. „Tatínek se má s ohledem na svůj věk a diagnózu v rámci možností dobře. Nemoc postupuje a bohužel se nedá léčit,“ líčí zdravotní stav svého táty se slzami v očích Simona.

Nezbývá jí tak než se radovat z každého společně stráveného dne. Jestli však spolu oslaví v létě jeho v pořadí už deváté jubieum, nikdo neví. Zatím musí jen doufat a milovanou osobu pravidelně navštěvovat, i když naděje na nějaké zlepšení zkrátka neexistuje. Ustojí Simona takové psychické vypětí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...