Statečný Vladyka zachránil topící se matku s dcerou!

Ve správný čas na správném místě byl herec Miroslav Vladyka (56). Zachránil život mladé mamince s pětiměsíčním miminkem! Paní Radka cestovala se svou dcerkou přívozem, který se potopil na vodní nádrži Slapy!

V tu dobu prý bylo na palubě na padesát lidí, jenže kapacita přívozu je údajně o sedmnáct lidí méně. Právě to mohlo zapříčinit jeho potopení. Když se potopila i paní Radka s dcerou, zaplavila ji hrůza a chtěla zachránit alespoň své dítě. Naštěstí se zrovna v tu dobu kolem plavilo dost plachetnic, které se do záchrany pasažérů zapojily.

Jedním z vlastníků plachetnice byl i Miroslav Vladyka, který pomohl matku s dcerou zachránit. „Chtěla bych mu tímto moc poděkovat, dceru jsme mu pomocí pana záchranáře podali na loď, byl úžasnej,“ oddychla si matka novorozence. Sám herec se ale k celé události nechtěl vyjadřovat s tím, že je to přeci samozřejmost.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...