Štefan Margita: Pláče pro maminku

Obrovský šok a smutek prožívají ŠTEFAN MARGITA (61) společně s manželkou HANOU ZAGOROVOU (71). Ve věku nedožitých osmadevadesáti let totiž zemřela Margitova maminka EDITA (†97). „Odešla naše milovaná máma, všechnu lásku, co nám štědře dávala, v sobě poneseme dál,“ uvedl zpěvák, když oficiálně oznamoval smrt jeho nejmilovanější osoby.

paní Edita. Bez maminky si nedokázali představit žádnou dovolenou.
paní Edita. Bez maminky si nedokázali představit žádnou dovolenou.

Svou tchyni zbožňovala

Také vás může zajímat ...

Truchlí i jeho manželka, protože ač to byla její tchyně, vždycky si spolu neskutečně rozuměly. Byly téměř jako nejlepší kamarádky! Vždyť spolu všichni často jezdili ve třech i na dovolenou do zahraničí. Kolikrát se také zpěvačka nechala slyšet, jak svou tchyni obdivuje. „Štefanova maminka je báječná.

Byl to první člověk, který mu jako první reakci řekl: Takovou ženu jsem si pro tebe představovala,“ vzpomíná Zagorová na svou tchyni. „Je to úžasná sofistikovaná dáma.

Myslím, že díky ní se Štefan umí postarat o ženu, jak se umí postarat sám o sebe, jak je galantní.“

Doprovázela ho i na společenské akce

Brávali ji i do svého druhého domova ve španělské Malaze. Když byli všichni tři pohromadě, cítili se úplně nejlépe. A že mezi sebou měli krásný vztah, dokazuje i to, že si Margitova maminka často nenechávala ujít jeho koncerty a doprovázela ho i na jiné společenské akce.Teď už je bohužel se vším konec. Margita se s její smrtí bude vyrovnávat dlouho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...