Šteindlerova válka s „ex“ nekončí

Když herec a režisér Milan Šteindler (59) před dvěma lety kráčel čerstvě rozveden ze soudní síně, bylo mu do skoku, nekonečný sedmiletý rozvod s temperamentní Slovenkou a matkou jeho dvou dětí Janou (58) byl oficiálně završen.

Nyní se ukazuje, že ani dva roky od rozvodu se vztahy neoteplily, naopak. Milan zjistil, že z kdysi společné vily v pražské Troji vyklízí exmanželčin milenec jeho věci, a když chtěl zakročit, ukázalo se, že už jsou vyměněné zámky. „Nejde mi tak o šaty a osobní věci. Ale odnesl mi předměty, ke kterým mám citový vztah.

Jsou od přátel, po rodičích,“ stěžuje si Šteindler s tím, že to budou řešit jeho právníci. Exmanželka to stručně komentuje: „Už deset let to řeší soudy – neplatí výživné.

Také vás může zajímat ...

“Je to snad důvod, proč si Šteindler nemohl své věci odstěhovat už dávno?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...