Stejné trápení má i její sestra

Starší sestra herečky Anny Slováčkové začala řešit podobný vážný zdravotní problém jako Anička. Herečka a dabérka René Slováčková (42), na rozdíl od mladší sestry, o svých potížích hovořit nechce, ale informace o tom, že jde o rakovinu, nepopírá ani její otec, slavný hudebník Felix Slováček (77).

„Mám to trošku problematické, mám tři děti, dvě dcery a obě jsou nemocné. Felix je zdravý, ten je asi po mně,“ odpověděl médiím na přímou otázku ohledně zdravotního stavu starší dcery.

Také vás může zajímat ...

Tu má s bývalou modelkou Alenou, dnes Renée Wevelsiepovou (72), která žije v Německu, zatímco matkou hvězdy seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 Anny, je Dagmar Patrasová (64).

A právě filmová sexbomba osmdesátých let má se svou dcerou osud trochu podobný, sama se ocitla kdysi dvakrát v ohrožení života, a po operaci krční páteře byla dokonce v klinické smrti!

Přežila a její bojovný duch neslábne ani pokud jde o vztah s nevěrným manželem. Pokud má Slováček pravdu a dcery jsou po matkách, je velká šance, že své životní krize překonají a nad nemocí zvítězí. Bojovnost se taky dědí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...