Štěpán Benoni: Nesnášel seriálové herce

I když mu teď seriálové role v Modrém kódu a Ordinaci v růžové zahradě 2 vydělávají pořádný balík, herec Štěpán Benoni (33) přiznal, že dříve seriály a jejich herci opovrhoval.

„Když jsem třeba točil Ulici, hlavou se mi honilo: Ty jo, tak já dělám takovouhle věc,“ řekl Benoni, který býval stále na volné noze a během bohémského života se věnoval spíše divadlu.

Také vás může zajímat ...

Nicméně složenky se samy nezaplatí a navíc mu do života přišla žena, takže musel nakonec ustoupit a role v seriálech vzít. A jak sám uznává, svůj názor na tuto práci rychle změnil. Zjistil, že ho nakonec hodně baví a v seriálech našel sám sebe.

Navíc si velice pochvaluje svoji nynější popularitu. „Je mi 33 a jsem rád, že mě lidi poznávají, že jsem v povědomí,“ vysvětlil. No ještě aby spokojený nebyl, vydělá si pořádný balík a konečně se stal celebritou, jakou touží být každý začínající herec.

To by se mu díky divadlu pravděpodobně nikdy nepodařilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...