Štěpánek je zpět v Ordinaci!

Herci Petru Štěpánkovi (68) udělali kdysi scénáristé Ordinace službu, když ho ze seriálu nechali pouze odejít do Francie a nikoli zemřít jako např. Jana Šťastného (51). Když byl skončil v seriálu Ohnivé kuře, nabídla mu produkce Novy záchranné lano a ejhle! Oblíbený Petr Stěpánek se do Ordinace vrací ve velkém stylu!

Jeho postava MUDr. Eduard Valšík se po letech vrací z působení ve Francii zachránit oddělení své exmanželky Běly alias Zlaty Adamovské (57). Ta, jak známo, bojuje s rakovinou. Ovšem aby to nebylo jednoduché, přichází vyzbrojen mladou a naivní snoubenkou v podání Mariky Šoposké (26). „Svět medicíny mne stále fascinuje,“ těší se herec, mimo jiné i na honorář přes 11.000 korun za natáčecí den.

Smůlu ale má Valérie Zawadská (58).

Také vás může zajímat ...

Její kamioňačka Babáková umírá na plicní chorobu a v seriálu končí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...