Štepánka Duchková je v úzkých

Mohou za to synové

Štěpánce Duchkové dávají její dvojčata zabrat.

Že to se svými synátory nemá ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ (43) zrovna jednoduché, je celkem známá věc. Sedmiletá dvojčata ADAM a HONZA se navíc v poslední době začínají vyptávat na nejrůznější intimnosti a své mamince tak připravují pěkné perné chvilky.

Naposledy se zajímali, jak se vlastně ocitli v bříšku a následně přišli na svět. „Já jim říkám, že císařským řezem,“ směje se moderátorka s tím, že jí přijde hloupé s nimi o něčem takovém mluvit. Jenže její stydlivost by mohla klukům dost uškodit.

Vzhledem k tomu, že v dnešní době jsou všechna dítka zvídavější mnohem dříve, než tomu bývalo kdysi, mohlo by se stát, že synové známé moderátorky budou ve škole, kam letos nastupují, oproti ostatním trochu pozadu. Možná by se mohla překonat, posadit se s nimi a popravdě jim vysvětlit, jak vlastně děti přicházejí na svět. Stejně se tomu jednoho dne nevyhne.

Také vás může zajímat ...

A hlavně aby se pak ještě nedivila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...