Štěpánka Duchková se hrabala v koších

Je bez peněz?

Štěpánka Duchková.

Moderátorka ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ (44) nedávno přiznala, že v mládí ulítávala na sbírání obalů od žvýkaček. A kvůli své sběratelské vášni byla ochotná se dlouze prohrabovat i v popelnicích. „Tam jsem ty obaly hledala,“ netají se Duchková a snad na svou obranu nezapomene dodat, že v tom nebyla sama.

Také vás může zajímat ...

„Dodnes nechápu, jak jsem se do těch nádob vydrápala. Do popelnic mě doprovázela kamarádka Janička, také sběratelka,“ směje se Štěpánka, které ve sběru pokladů napomohlo i její tehdejší bydliště v pražských Malešicích, kde prý měla obrovskou volnost, zatímco na předchozí adrese ve Strašnicích ji rodiče prý téměř nikam nepouštěli.

Když byla v mládí Štěpánka takové kvítko, nemůže se vlastně ani divit, že má doma pořádné raubíře, jak často svá dvojčata JANA a ADAMA (7) nazývá. A může být vlastně ráda, že nemají podobný koníček jako kdysi jejich maminka. To by bylo pěkné nadělení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...