Štěpánová: Drsné poměry v Ordinaci!

Seriál Ordinace v růžové zahradě je sice nejpopulárnější, ale také je to řehole. Mnozí herci angažmá v seriálu vděčně přijímají jako solidní zdroj příjmů, ale také po čase prchají, nároky jsou vysoké.

Oponu do zákulisí poodhrnula herečka Bára Štěpánová (57), která tu, jak fanoušci vědí, hraje vrchní sestru Babetu. Ta by si rozhodně nedovolila seriál kritizovat vzhledem k ustavičné hrozbě exekuce, jež se vznáší nad ní a jejím manželem. I tak ovšem jsou podmínky, jež musí účinkující podepsat ve smlouvě, drsné. Nemohou jet na dovolenou bez dovolení.

„Pokud chceme volno delší než pět dnů, tak to musíme hlásit půl roku předem,“ říká herečka. Dále herci nesmějí měnit vzhled, takže si Bára např. nesmí ani lakovat nehty.

Také vás může zajímat ...

Ale za 11 tisíc korun denně (někteří herci mají i víc) se taková menší otrokárna vydrží!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...