Stěžoval si a narazil

Nikdo ho ani nepolituje? Marek Eben (62) se nedávno přiznal, že ho čas od času trápí nějaké zdravotní komplikace.

Svým přátelům a kolegům o nich ale nikdy neřekne, vždy se jen svěří ženě Markétě Fišerové (60), která je tělesně postižená. U ní se ve výsledku útěchy a lítosti nedočká. Nedávno ho trápila trombóza v lýtku.

Také vás může zajímat ...

A ucpaná céva dozajista není žádná prkotina. Neléčí-li se včas, člověk může přijít o život. Eben kvůli tomu musí nosit stahovací punčochu, což ho velmi obtěžuje.

Jenže jeho ženě, která je 33 let na vozíku, se to pochopitelně nezdá dostatečně závažné. Sama se bez pomoci druhých neobejde. Ačkoli to nemá ani trochu jednoduché, nikdy si na nic nestěžovala.

„Když jsem si Markétě postěžoval, tak se začala opravdu hodně srdečně smát,“ svěřil se. Docela se zastyděl, že si sám stěžuje na takové banální záležitosti a má kvůli tomu výčitky svědomí.

Obhajuje se ale tím, že občas zkrátka zapomene na to, že je manželka invalidní, na její postižení si za ta dlouhá léta zvykl tak, že už ho nevnímá. Hlavní ale je, že jim to pořád tak klape

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama