Stěžuje si na manžela

Před pár dny se Jana Boušková (66) objevila v jednom televizním pořadu a způsobila tím obrovský poprask.

Ani trochu totiž nešetřila kritikou na svého manžela. Je známo, že její muž Václav Vydra (64) miluje koně, ovšem Boušková si opět nezapomněla rýpnout, jak moc velkou závislost si na nich vypěstoval.

Také vás může zajímat ...

Podle jejích vlastních slov má na prvním místě koně, stejně jako na druhém i na třetím a pak někde hodně daleko za nimi je až ona. Herečka je na tento přístup ale zvyklá, a tak se tomu i zasmála, reportérka již ale o něco méně.

Jak je možné, že jsou ještě spolu?

Nikdo totiž nechápe, jak je možné, že jí to nevadí. Nikam s ní prý nechodí, do restaurace na večeři nezajdou, jak je rok dlouhý. Jana už si to ale zřejmě za ta léta nedovede představit jinak a rozhodně se prý kvůli něčemu takovému rozvádět nehodlá.

Otázku ale je, zdali to nebude naopak. Vydra si údajně po svém boku představoval ženu, která bude milovat zvířata tak jako on. Od své manželky se toho ale asi nikdy nedočká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...