Štíhlá a krásná díky zelenému pokladu

Protože zelené potraviny upravují trávení a detoxikují organismus, mohou vám pomoci i s hubnutím. Obsahují totiž velké množství vlákniny, a tak snáze překonáte i chuť na sladké. Pokud se vydáte pro zelený ječmen, buďte připraveni, že si domů přinesete prášek, který musíte podle návodu rozmíchat ve vodě.

Stejné je to i v případě zelené pšenice. Nápoj při pravidelném užívání zpomaluje stárnutí, snižuje riziko výskytu rakovinných buněk a má blahodárný účinek na srdeční činnost. V případě chlorelly si zase koupíte tablety.

Vysoký obsah polysacharidů v zelených potravinách zvýší hladinu cukru v krvi a zabrání jejímu kolísání. Zároveň vám zlepší metabolismus a vaše tělo si bude ukládat méně tuku. Další kilogramy vás opustí i s pročištěním střev a s odvodem přebytečné vody z těla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...