Stojánek na náušnice

Stačí vám jen dřívka od nanuků

Pořád se vám ztrácejí náušnice? Někam je odložíte a pak je už nemůžete najít? Tenhle problém můžete vyřešit za pár minut. Vyrobte si na ně závěsný stojánek. Navíc se hodí i jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Na výrobu závěsného stojánku na náušnice budete potřebovat osm dřívek od nanuků nebo dřevěné špachtle, které seženete v každých domácích potřebách, dvě akrylové barvy dle vašeho výběru, štětec, kelímek s vodou na vyčištění štětce a tavnou pistoli. Tu zase seženete v každém hobby marketu. Čtyři dřívka nabarvěte jednou barvou a další čtyři zase jinou barvou.

Také vás může zajímat ...

Ze všeho nejdříve udělejte nožičky stojánku, a to tak, že dvě dřívka přilepíte horní částí k sobě. Jakmile je k sobě přilepíte, mu sejí samy o sobě stát. U dalších dvou dřívek postup opakujte. Následně k nožičkám přilepte zbylá čtyři dřívka. Ujistěte se, že vám stojánek nepadá.

Pak už můžete na svůj nový stojánek směle věšet vaše oblíbené šperky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...