Stojí před složitým rozhodnutím

Herečka ze Slunečné Regina Řandová (52) s obrovskou radostí přivítala do rodiny nového člena. Stal se jím vnuk Čestmír, kterého přivedl na svět její syn Čestmír (27) společně s partnerkou.

A před herečkou tak stojí velká výzva. Nejenom se snaží být co nejlepší ve Slunečné, ale také si najít čas na „babičkování“. A to nemusí být vůbec snadnou záležitostí.

Také vás může zajímat ...
Stala se babičkou vnoučka Čestmíra

Je ale nejspíš jasné, že čemu chce dát sama Regina přednost, a pokud bude cítit, že na vnoučka nemá dostatek času, možná se nebude dlouho zdráhat poprosit režiséry Slunečné, aby její role byla malinko upozaděna. Natáčení seriálu je totiž údajně kvůli přestávce zapříčiněné pandemií koronaviru, pořádně časově náročné.

A vzhledem k tomu, jaké popularitě se zatím těší, očekávají se od herců špičkové výkony. Pokud do toho bude chtít Řandová ještě trávit čas s malým vnoučkem, asi si moc času na odpočinek v nejbližší době nenajde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...