Stojí před složitým rozhodnutím

Její manželství s Ondřejem Neffem (74) dlouhodobě údajně prochází krizí. Ljuba Krbová (61) sice navenek vypadá šťastně, ale samozřejmě ji to trápí. Hvězda Ulice už se prý s manželem měla doma několikrát dostat do ostré konfrontace.

Ondřej ji má prý nejvíce vyčítat, že se mu skoro nevěnuje a tráví prakticky všechen čas v práci. Cítí se odstrčený a dokonce se prý i okolí častokrát svěřil, že se bojí, aby z jejich vztahu nevyprchala veškerá láska.

Také vás může zajímat ...
Krbová utíká od bouřlivých hádek do Ulice

A teď navíc údajně Ljuba ještě zvažuje, zda nebude cestovat více do Německa, kde má také mnoho nabídek na práci. Uvědomuje si totiž, jak dobře jsou placené a že by si tam mohla vydělat nějaké peníze do zásoby, a pak si třeba dát nějaký ten týden odpočinek.

Dokonce by takové chvíle ráda strávila právě s Ondřejem a také s ním o tom měla mluvit. Neff ale o nějakých jejích pracovních cestách do zahraničí nechce ani slyšet, jelikož už takhle se prý skoro nevidí.

Ljubu tak v nejbližší době pravděpodobně čeká velmi složité rozhodování

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...