Stojí před složitým životním rozhodnutím?

V posledních měsících se JAROSLAVĚ OBERMAIEROVÉ (74) vůbec nedaří. Docházejí jí peníze a podle všeho má brzy skončit i v oblíbeném seriálu. Může za to vážná nemoc, nebo vleklé spory mezi herci?

Začátek roku pro ni nebyl zrovna nejšťastnější, neboť bylo kvůli koronaviru přerušeno natáčení nekonečného seriálu Ulice. To Jaroslava Obermaierová (74), hvězda reklamy sesterského časopisu Můj čas na kafíčko, ovšem ještě netušila, jaký bude jeho závěr.

Také vás může zajímat ...

Nemoc ji údajně zatím jen obchází, ale sama herečka už je z ní tak zděšená, že prý odmítá hrát a s kýmkoli komunikovat. Jenže se také říká, že jí rychle ubývají peníze, a ty potřebuje jako sůl. Ale skutečně za jejím strachem stojí pandemie, nebo spíš už nechce v Ulici hrát kvůli svým kolegům?

Válčila s Hadrbolcovou?

Kdysi se spekulovalo nad tím, že se příliš nesnese se svou seriálovou přítelkyní a místní drbnou Zdenou Hadrbolcovou (83). Ani jedna ze zúčastněných však nikdy žádné rozepře nepotvrdila. Avšak říkalo se, že Hadrbolcové vadí, že má Obermaierová větší roli, a tudíž dostává i více peněz.

Seriáloví tvůrci totiž moc dobře vědí, co diváci chtějí. Jaroslava je zkrátka oblíbenější. A není to jen díky Ulici, ale i všem jejím předchozím rolím. Kdysi bývala idolem všech mužů a vzorem mnoha žen. Byla krásná, chytrá a mohla mít jakéhokoli muže, na kterého by si jen ukázala.

Avšak herečka byla také skromná, a tak své krásy ani vtipu a chytrosti nevyužívala. I proto ji všichni zbožňovali a zbožňují dodnes. Občas se ale bohužel stále najde někdo, kdo se jí snaží uškodit. A nejinak je tomu nejspíš i nyní.

Zřejmě existují další kolegyně a kolegové, kteří ji nemohou vystát. Některým z nich má vadit, že ztvárňuje nejoblíbenější postavy, ačkoli je už starší a měla by tím pádem dát přednost mladším. Takový názor je ovšem zcela neoprávněný.

Obermaierová je totiž jedna z nejlepších hereček, které máme, tak proč její zkušenosti a přednosti nevyužít? Jenže o jejím odchodu se mluví tak často, až se začali ptát i její fanoušci, jak to s jejím působením v seriálu tedy je.

A jedna z jejích kamarádek prý před pár dny konečně promluvila. Herečku mají podle všeho sužovat vleklé zdravotní problémy. Často ji bolí páteř, nemůže dlouho stát ani se pohybovat, a když má zrovna náročný den, druhý den je na tom podle všeho tak bídně, že se bez pomoci druhých neobejde.

Musí se o ni starat syn

Většinu času, co je syn Jaroslav (39) na světě, se musela starat ona o něj. V dětství totiž prodělal několik vážných chorob, které ho poznamenaly na zbytek života. Má nejen potíže s dýcháním, ale také vleklé psychické problémy.

A tak zůstalo na ní, aby se o něj i v dospělosti postarala. A i dnes, v jeho téměř čtyřiceti letech, bez své matky nemůže být. Natolik si na ni zvykl, že si dokonce nepořídil ani vlastní rodinu. Vždy spolu chodí i do společnosti.

I sama herečka je na něm velmi závislá. Občas se jí proto syn směje, že bez něj nemůže jet ani sama na dovolenou. Nyní se ale karty obrátily a Obermaierová potřebuje syna jako sůl. Pomáhá jí s domácností i s péčí o ni samotnou. Jenže ač mají jeden druhého, přece jen jim něco schází.

Vzdá se dobrovolně své role?

A tím jsou zřejmě peníze. Jediným důvodem, proč nejspíš ještě herečka neodešla z Ulice, je, že jí vynáší nemalé peníze. Dokáže z nich uživit nejen sebe, ale i Jaroslava. Leč je pro ni čím dál náročnější trávit celé hodiny na natáčení, vracet se večer domů a ještě normálně fungovat.

To už zkrátka nedokáže. Jenže její syn nejspíš momentálně nevydělává, a tak teď musí hodně šetřit. Takhle to ale nejde donekonečna. Herečka se kdysi nechala slyšet, že bude hrát, dokud bude dýchat. Nepočítala však s tím, že bude trpět dlouhodobými zdravotními potížemi.

Navíc teď, když má podle všeho v seriálu tolik nepřátel, má přemýšlet nad tím, že by skutečně svou roli opustila. Zatím se však ale nerozhodla defi nitivně.

Pomoc od přátel zatvrzele odmítá

Pořád věří, že na tom zase bude zdravotně lépe a že také pomine koronavirová doba a zase se bude natáčet bez jakýchkoliv omezení. Nyní se ale musí šetřit a dbá na to i její syn, jelikož má strach, že se maminka nakazí.

Kdyby novým typem koronaviru onemocněla, bylo by zle, neboť patří mezi rizikové osoby. A co víc, znamenalo by to, že by na několik týdnů byla odříznuta nejen od okolí, ale také natáčení a dalších svých pracovních závazků, a to by pro ni bylo zkrátka naprosto neúnosné.

Přátelé jí sice nabízejí pomoc, ale tu Obermaierová zatvrzele odmítá, neboť se nikdy nikoho nedoprošovala a nehodlá s tím začínat ani teď.

O novém vztahu nechce ani slyšet

V minulém roce se o ni dokonce měl ucházet jeden její věrný fanoušek, který se do ní zamiloval, ještě když byla herečka velmi mladá. Ona se mu ale vždycky jen smála a všechny jeho nabídky ke schůzkám odmítala. I on jí měl nabídnout pomoc. I tentokrát ale odmítla.

Na lásku už totiž dávno nevěří. Kdysi se zklamala a zařekla se, že už žádnému muži nikdy věřit nebude. A že se také už nikdy nezamiluje. Kdysi to udělala a málem ji to stálo nejen všechny její psychické a fyzické síly, ale dokonce i život.

Zahořkla a muže brala jen jako kolegy nebo kamarády, se kterými si občas může vyjít na skleničku, ale nic víc. Její přátelé tvrdí, že žádného muže nechce ani kvůli ssynovi, který by na něj žárlil. Zkrátka si zbyli jen oni dva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama