STOP bolavým nohám

Lahodné kafíčko pijete v průměru půl hodiny. To je přímo ideální doba na to si udělat lehkou a příjemnou masáž chodidel. Pohodlně se usaďte, natáhněte nohy a hýčkejte se, dopřejte svému tělu neskutečný zážitek.

Také vás může zajímat ...

Natahování

Pohodlně se usaďte a natažené nohy si položte na bobánek. Dýchejte v klidu a s každých nádechem propněte co nejvíce nohy. Ucítíte příjemný tlak. Při výdechu pozvolna uvolňujte svalstvo. Opakujte několikrát za sebou a hlavně v klidu, nic neuspěchejte. Tento cvik natahuje postranní šlachy.

Křížení

Nastavte se do polohy, ve které jste částečně v leže. Nohy si natáhněte. S hlubokým nádechem rozpažte nohy do tvaru V, s následným výdechem překřižte nohy do X. Střídejte pozice nohou- levá nahoře, pak zase dole. Unaveným nohám ulevíte od přesezení.

Jízda na kole

Sedněte si a narovnejte si záda. Nohy dejte koleny k sobě a zvedejte velmi pomalu jednu po druhé deset centimetrů od země. Prošlapávejte tak pět až deset minut. Cvik je zaměření na třísla, na jejich protahování a uvolňování. Pokud často sedíte, je to vhodný cvik.

Protahování prstů

Udělejte si pohodlí, na táhněte si nohy a zavřete oči. Soustřeďte se pouze na své prsty u nohou, kterým právě věnujete svůj čas. Prsty ohýbejte, natahujte, nebo s nimi cvičte, jak chcete. Prsty se nám hůře prokrvují, proto je dobré jim částečně pomoci, aby se do nich krev o něco lépe napumpovala.

Masírování

Hýčkejte své nožky! Najděte si pohodlnou pozici a krouživými pohyby palců si masírujte stehna, oblast třísel, okolí kolen i hýždě. Nemusíte vůbec tlačit. Nohy tak důkladně prokrvujete, a pokud vás často bolí, mělo by se to zlepšit. Masírujte pár minut denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...