Straší svá vnoučata

Soužití tří generací není nikdy jednoduché. Své o tom ví herečka Eliška Balzerová (71), která žije pod jednou střechou se svými dětmi a vnoučaty.

Čas strávený s nejmladšími členy rodiny si užívá i přesto, že ne vždy jsou z jejího babičkovského působení její potomci nadšení. Aktuálně má prý zakázáno vymýšlet si pro vnoučátka pohádky na dobrou noc. „Bylo mi řečeno, že jim nemám vyprávět svoje pohádky, protože pak nemůžou usnout,“ svěřila se Balzerová.

Také vás může zajímat ...
Rodina je pro ni vším, vztahy v ní jsou ale teď patrně napjaté

Čím si tak přísný zákaz od svých dětí vysloužila? „Zkoušela jsem jim na usnutí vyprávět pohádky podle vlastní fantazie, ale nikdy u toho neusnuli, protože tu pohádku neznali a čekali, jak to bude dál.

Vymýšlela jsem děsně dramatické situace a oni měli úplně vytřeštěné oči,“ přiznává herečka, že vnoučatům místo uklidnění před spaním naháněla tak trochu hrůzu. Pak se jejím dětem není co divit, že tomu udělali rázný konec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama