Strašil v Praze turisty a zuřivě se líbal!

Milan Šteindler (61) svým kolegům přišel konečně ukázat svou snoubenku. Udělal tak při křtu nové knihy Haliny Pawlowské (63) Že je jeho snoubenka velmi svá a extravagantní, nikomu neuniklo. Herec snad zapomněl na svůj věk a znovu omládl.

Dokonce si pořídil tetování na záda a na prsa, zmínil se v minulosti. Při křtu knihy se rozhodl, že se všem pochlubí, koho má po svém boku. Nejvíce poukazoval na diamantový prsten, který jí po čtyřech letech nasadil na prst.

Také vás může zajímat ...

Během akce neustále chodil k baru a popíjel víno, které nakonec ke stolu nosil ve dvou sklenkách, z toho obě byly jeho. Po ukončení autogramiády Šteindler vyšel ven se svým kamarádem Václavem Upírem Krejčím (63) a snažil se zalíbit turistům v ulicích, když po nich vykřikoval německá hlášky ze satiry Alles Gute! Ti plní strachu od herce prchali co nejrychleji pryč.

Nad ránem už se svou polovičkou byl sám a v jednom z barů se neustále líbali, musela je vyhodit až unavená obsluha, která zavírala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...