Strašná diagnóza: Rakovina…

Dceři Dády Patrasové (63), herečce Anně Slováčkové (24), objevili při lékařské kontrole zhoubný nádor. Už před třemi lety se hvězda seriálu Ordinace podívala hrozbě rakoviny do očí.

Nahmatala si bulku v prsu. Tehdy byl nádor nezhoubný, bohužel se potíže vrátily. „Mám velký problém v rodině. Je to vážné. Omlouvám se, ale víc říkat nebudu,“ řekla zatím jen stroze její matka Dáda Patrasová. „Ano, je to pravda.“ potvrdila Anička diagnózu. „Nejsem v přímém ohrožení života. Lékaři začali okamžitě s léčbou.

Také vás může zajímat ...

Před sebou mám chemoterapie a další věci… Nejspíš se to chirurgicky vyndá, ale to zatím přesně nevím,“ Oba rodiče ji ujistili, že jsou tady pro ni a v čemkoli jí pomohou. Anička se zatím nechce v práci omezovat.

„Na všechno jsem připravená a nic mě neomezuje normálně zpívat, nemám přece rakovinu hlasivek,“ dodává statečně Anička, která už teď vystupuje v paruce. Čeká ji náročná a dlouhá léčba, budeme jí držet všechny palce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...