Studená válka Postlerové s matkou

Sotva někdo může říct, že by herečku Simonu Postlerovou (52) potkávalo málo životní smůly. Ke všemu má velmi chladné vztahy s matkou Janou Postlerovou (74), a to prakticky od dětství, v poslední době se ale vztahy ještě vyostřily.

Jana_Postlerova_2_Prima

Maminka totiž patří mezi hlasové poradkyně a radí veřejně známým lidem, jak se zlepšovat v mluveném projevu. Bohužel ale hodnotí i osoby, které si žádné hodnocení nevyžádaly. Tak třeba o Romanu Šebrlem (42) prohlásila, že devalvuje práci moderátora, o Tomáši Matonohovi (45), že mluví nosem a modeman Osmany Laffita (51) je šišlal, který nepatří do televize.

„Mrzí mě, že máma zachází až příliš daleko a hodnotí i osobnost člověka, aniž by ho znala,“ říká Simona. A kolegové pak chodí za Simonou.

Také vás může zajímat ...

Někteří to nechápou, jiní se zlobí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...